• Nowy

Z Biblią na co dzień 2022 - indywidualne

Jezus zaprasza

PRZEDSPRZEDAŻ wydania spersonalizowanego! Unikatowy egzemplarz z własnym imieniem i nazwiskiem! 6 wzorów do wyboru!

Prosimy zapoznać się zasadami zamówienia okładki indywidualnej, które znajdują się poniżej.

Okładkę należy wybrać klikając w cyfry poniżej 

Okładka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
28,00 zł
Brutto

Z Biblią na co dzień to wybór tekstów biblijnych na każdy dzień roku. W książce znajdują się wybrane na każdy dzień teksty ze Starego Testamentu i Nowego Testamentu oraz krótka intencją modlitewna, pieśń i ciekawa myśl. Na niedzielę i święta przygotowane także krótkie rozważania, a według zawartych wskazań można też systematycznie czytać Biblię

Od kilku lat proponujemy tę wyjątkową książkę w specjalnej ofercie, w której można wybrać jedną z 6 indywidualnych okładek. To idealny prezent lub gwarancja, że nasz osobisty egzemplarz będzie jedyny w swoim rodzaju.

Prosimy wybrać jedną z sześciu okładek oraz w komentarzu do zamówienia podać jaki napis (mogą to być napisu typu: Tomasz Pilch, Malwina, babcia Ania, Anna i Łukasz Nowakowie) ma zostać na niej umieszczony.

Zamówioną książkę możemy bezpłatnie dostarczyć na wybraną parafię luterańską w Polsce. Wysyłka ta realizowana jest co dwa tygodnie, razem z prenumeratą Zwiastuna Ewangelickiego. W komentarzu do zamówienia prosimy podać parafię (wystarczy miejscowość lub nazwa, adres nie jest potrzebny).

Wysyłka zamówień rozpocznie się w drugiej połowie listopada.

Czas realizacji jest wydłużony z powodu indywidualnego druku okładek. 

Ze względu na indywidualne, spersonalizowane wykonanie realizujemy zamówienie tylko wcześniej opłacone. Nie ma możliwości zamówienia indywidualnej okładki za pobraniem.

Klasyczne Z Biblią na co dzień będzie w sprzedaży w drugiej połowie listopada.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres ksiazki@augustana.pl

Przegląd okładek:

15 Przedmioty

Opis

Wydawca
Wydawnictwo Augustana
Strony
256
Oprawa
miękka
Format
16,5 x 11 cm