Jezus naszym przeznaczeniem

Wilhelm Busch

490117
24,90 zł
Brutto

Jezus naszym przeznaczeniem - to hasło wszystkich kampanii ewangelizacyjnych pastora Wilhelma Busha, zarówno tych skierowanych do niemieckiej młodzieży przed II wojną światową, jak i całej jego późniejszej posługi kaznodziejskiej prowadzonej w wielu krajach. Zawiera się w nim prostota i sedno przekazu Dobrej Nowiny, której zwiastowaniu poświęcił on całe swe życie, nawet wbrew brutalnemu totalitaryzmowi nazistowskiemu. Zaufanie Jezusowi, przebaczenie i podążanie za Zbawicielem, są przesłaniem, które można wyczytać na kartach tej bestselerowej książki, od pięciu dekad rozpowszechnianej w wielu językach na całym świecie.

Ewangelia, oferta miłości Boga do człowieka, stanowi treść rozważań autora skierowanych do spragnionych pokoju, szczęścia i sensu życia. Jezus naszym przeznaczeniem! - wyznają czytelnicy po lekturze tej pozycji.

Autor - niemiecki pastor luterański, pietystyczny ewangelista i duszpasterz młodzieżowy, żyjący w latach 1897-1966, dzieli się na kartach tej książki swoją osobistą wiarą, którą miał odwagę głosić publicznie także w czasach nazizmu, za co był prześladowany i więziony. 

490117
1 Przedmiot

Opis

Wydawca
CLC
Strony
310
Oprawa
miękka
Format
12 x 19 cm

Zobacz także