Biblia. Słowo blisko ciebie

Dorota Łoskot-Cichocka

89,00 zł
Brutto

Wiek czytelnika

12+

„Oto dwadzieścia spotkań z tymi, których znamy z Biblii: z Adamem i Ewą odpoczywającymi w rajskim jeziorze, z Noem patrzącym na ciemne wody potopu, z mamą Mojżesza ukrytą w trzcinach Nilu, z uczniami płynącymi łodzią, z Janem Chrzcicielem siedzącym przy ognisku na pustyni. Są blisko. Ich historie dzieją się teraz, nie przed wiekami, to nasze historie. Dzisiaj słuchamy ptaków z rajskiego ogrodu, wybieramy nie ten owoc, idziemy walczyć z tym, co nas przerasta, boimy się spotkania z kimś, kogo oszukaliśmy, zapominamy, dokąd płyniemy i z Kim… Patrzymy na ognisko w ciemności, próbując odnaleźć Tego, który JEST”.

To niezwykłe wydanie Biblii, w którym historie ze Starego i Nowego Testamentu przedstawione zostały w iście mistrzowski i na wskroś duchowy sposób. Każdą opowieść poprzedza tekst biblijny; pod nią został zamieszczony tekst przybliżający czytelnikowi dzieje bohaterów biblijnych i pomagający je lepiej zrozumieć.

Dzieło wieńczą kunsztowne, pełne artyzmu ilustracje, które podkreślają piękno słowa Bożego i stanowią dla niego godną oprawę.

Przeznaczona jest dla starszych dzieci i młodzieży. To wyjątkowa propozycja wartościowego podarunku z okazji ważnych, niekoniecznie religijnych, uroczystości.

Obejrzy książkę - https://youtu.be/nPcmP_pF2lc

1 Przedmiot

Opis

Wydawca
Wydawnictwo Jedność
Strony
88
Oprawa
twarda
Format
24 x 29 cm
Data wydania
2023
ISBN
9788381446723

Zobacz także